Korektory słoneczne sprzedaż Heatex s.c.
Strona główna
O firmie
Oferta
Program ograniczenia niskiej emisji
Realizacje
Referencje
Kontakt
Heatex s.c.

Buderus

Oferujemy niezawodne kolektory słoneczne, kotłownie uznanej i cenionej marki Buderus - dealer.O firmie

Od 1994 roku specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji związanych z nowoczesnymi i ekologicznymi systemami grzewczymi oraz wodno-kanalizacyjnymi. Jesteśmy firmą elastyczną, dzięki czemu obsługujemy inwestorów indywidualnych jak i projekty dla dużych przedsiębiorstw. Naszą domeną są profesjonalnie przygotowane projekty, dopracowywane z najwyższą dbałością o komfort klienta.

Konsekwentnie budujemy markę firmy kierując się zasadami rzetelności i profesjonalizmu. Dbamy o jakość świadczonych usług selekcjonując kadrę pracowniczą według kryteriów fachowości, uczciwości i zaangażowania.

W 1999 roku, nasz wieloletni partner – firma Buderus – obdarzył nas jeszcze większym zaufaniem, powierzając nam certyfikat jednego z najlepszych dealerów w kraju. Mimo wielu niedogodności gospodarczych w Polsce, wciąż utrzymujemy wysoką pozycję w ścisłej 10-ce najlepszych firm instalatorskich marki Buderus.

Z naszych usług skorzystało już wielu inwestorom, którym udzielamy pomocy w pozyskaniu środków, a wiele firm uznało HEATEX za profesjonalnego partnera w branży techniczno-budowlanej. Świadczą o tym certyfikaty oraz referencje zgromadzone na przełomie wszystkich lat rozwoju firmy.

Zapraszamy do współpracy.